8.37
S.K.T: 02.11.2020
ENmama her aile üyesine EN Tazesini Sunar!

Pro Choice Pro 33 Somon ve Karidesli Kısırlaştırılmış Yetişkin Kuru Kedi Maması 2 Kg

Pro Choice
Ürün Kodu : 02.01.02.T89
%7 İndirimli!

Kazancınız: 4,10 TL

bu ürün şuan ekstra indirimli!
43.73TL + KDV
59,00 TL
54,90 TL
ORJİNAL ÜRÜNE
%100 DESTEK!
İNTERNETTE
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
KOLAY İADE
GARANTİSİ
AYNI GÜN
KARGODA!
ENcorn hediyeni unutma :)

125TL ve üzeri tüm alışverişlerde hediye edilir <3

Neden Balık Proteini?

Balık, en değerli protein kaynaklarından biridir. Kolay sindirilebilir olmasının yanında daha fazla Omega 3 içermesi ile diğer proteinlerden ayrılır. Balıklı mamalar dengeli ve tam beslenme sağlarken mental sağlığı da koruyor.

Neden Karides Proteini?

Karides, kabuklu deniz canlıları içerisinde faydaları ile öne çıkan değerli bir protein kaynağıdır. D vitamini, selenyum ve kalsiyum bakımından çok zengin ve lezzetlidir.

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar
 • Ödeme Seçenekleri
 • Pro Choice Pro 33 Somon ve Karidesli Kısırlaştırılmış Yetişkin Kuru Kedi Maması 2 Kg İçeriği

  Beslenmede denge çok önemlidir. Çünkü her metabolizma aynı değildir. Kısırlaştırılmış kediler düşük enerjili mamalarla beslenmek zorunda. Aksi takdirde, kontrolsüz kilo alımı, metabolizmal hastalıklar ve organ fonksiyonlarına kayıplar yaşayabilirler. Kısır kediler için olan bu mamada yağ ve protein dengesi ayarlanmış durumda. Kedinizin bütün ihtiyacını yeteri ölçüde tek başına sağlayabilecek içeriğe sahiptir. Öğrenme kapasitesini artırırken, daha canlı tüy oluşumu sağlar.. Doğal bir direnç mekanizması oluşturur. Bu sayede pet iniz stresten uzak kaliteli bir hayat sürer.   
  Ürün İçeriği

  - Kurutulmuş balık proteini

  - Kurutulmuş tavuk proteini

  - Pirinç

  - Mısır

  - Karides unu

  - Rafine tavuk

  - Somon yağı

  - Bezelye

  - Hamsi unu

  - Bira mayası

  - Nükleotit maya proteini

  - Mineraller

  - Prebiotik mannan oligosakkaritler

  - Deniz yosunu

  - Avize ağacı özütü

  - Kızılcık tozu

  - Pisilyum

  Analiz Değerleri

  - Ham protein %33

  - Ham yağ %14

  - Ham selüloz %3

  - Ham kül %7

  - Omega 6 %3,6

  - Omega 3 %0,65

  - A vitamini 20000 IU/kg

  - D3 vitamini 1500 IU/kg

  - E vitamini 100 mg/kg

  - Bakır 10 mg/kg

  - Çinko oksit 30 mg/kg

  - Çinko şelat 40 mg/kg

  - İyodin 2 mg/kg

  - Selenyum 0,2 mg/kg

  - Taurin 1200 mg/kg

  Ürün Özellikleri

  - Balık etli, Karidesli

  - 1-7 yaş arası

  - Tahıllı

  - Kısırlaştırılmış

  Vücut Ağırlığına Göre Günlük Besleme Tablosu
  Vücut Ağırlığı
  Günlük Verilmesi Gereken Miktar
  • 3-6 kilo arası
   29-38 gram
  • 6-24 kilo arası
   38-87 gram
  • 24-52 kilo arası
   87-77 gram
  Not; Yukarıdaki günlük beslenme miktarları, Kedi aktivitesine, egzersiz durumuna, çevre şartlarına, mizacına ve strese bağlı olarak değişiklik gösterir. Yukarıdaki miktarlar optimal vücut ağırlığı sağlamaya yönelik olarak gerektiğinde arttırılabilir veya azaltılabilir.
  • Kuru, serin, böcek ve haşereden uzak bir yerde ve paketin ağzı kapalı olarak saklayınız.
  • Nemli ve direk güneş ışığı alabilecek yerlerde saklamayınız.
  • Genel kural olarak, kuru mama ile birlikte taze içme suyu verilmelidir.
 • Neden Balık Proteini?

  Balık, en değerli protein kaynaklarından biridir. Kolay sindirilebilir olmasının yanında daha fazla Omega 3 içermesi ile diğer proteinlerden ayrılır. Balıklı mamalar dengeli ve tam beslenme sağlarken mental sağlığı da koruyor.

  Neden Karides Proteini?

  Karides, kabuklu deniz canlıları içerisinde faydaları ile öne çıkan değerli bir protein kaynağıdır. D vitamini, selenyum ve kalsiyum bakımından çok zengin ve lezzetlidir.

bilgili blog bilgili blog
Hoşgeldin Partisi: Kedi İçin Yeni Ev Ve Aileye Alışma Süreci
Hoşgeldin Partisi: Kedi İçin Yeni Ev Ve Aileye Alışma Süreci
Ş&uuml;phesiz ki bir kedi ancak &ccedil;ok sevildiği i&ccedil;in sahiplenilir. Onlara bayılıyoruz! Bu sebeple de kedileri hayatımıza katmak i&ccedil;in can atıyoruz. Burada atlamamamız gereken &ouml;nemli bir nokta var ki o da bunu kedilere sorarak ve onların onayını alarak değil tamamen kendi insiyatifimiz ile yapıyor oluşumuz. Bir&ccedil;ok kedi de bu ger&ccedil;eği destekler nitelikte evimizdeki ilk g&uuml;nlerinde şaşkın, korkak ve ya &ccedil;ekingen bir ruh haline b&uuml;r&uuml;n&uuml;r. Peki kedilerin yeni ev ve ailelerine alışma s&uuml;recini hızlandırmak i&ccedil;in neler yapılmalı neler yapılmamalı?
Devamı +
Sinek Kaydı: Sfenks Kediler
Sinek Kaydı: Sfenks Kediler
Patili ve t&uuml;yl&uuml; dostlarımızın arasından en t&uuml;ys&uuml;z&uuml;, ya da en az t&uuml;yl&uuml;s&uuml; Sfenks kedileri! &Uuml;lkemizde bakımı son zamanlarda artışa ge&ccedil;en Sfenks kedileri hakkında bilmeniz gerekenler EnBilgili Blog'da! Ger&ccedil;ekten t&uuml;yleri yok mu? Bu y&uuml;zden bakımı kolay mı? Normal bir kediden tek farkları g&ouml;r&uuml;nt&uuml;leri mi? Karakteri ve g&ouml;r&uuml;n&uuml;m&uuml; arasında ciddi bir tezatlık olan Sfenks kedileri d&uuml;nyadaki en tatlı kedi ırklarından biri!
Devamı +
Hamilelikte Kedi Bakımı: Tabuları Yıkın!
Hamilelikte Kedi Bakımı: Tabuları Yıkın!
Aileniz b&uuml;y&uuml;yor! Peki kedinize ne olacak? Gebelikte kedi bakımı ile ilgili hurafelerin doğruluk payı var mı? Elbette kedinize birşey olmayacak ve ondan ayrılmanız gerekmeyecek! Gebelikte kedi bakımına dair herşey EnBilgili Blog'da! &nbsp;
Devamı +
ENmama kimdir ?
ENlerin buluşma noktası...
enmama kimdir ?

Enmama ismindende anlaşıldığı gibi (EN) hep daha fazlası , bir tık ötesi...
İçeriğinde (En kaliteli , en taze , en ekonomik,en sağlıklı , en mutlu ,en paylaşımcı , en sosyal , en duyarlı , en güzel , ve en en en ) bundan daha güzeli olabilirmi?

''Özel olduğunu hissettirin '' sloganıyla çıktığımız yolda , değerli dostlarımıza ne kadar özel olduklarını hissettirmenin vakti geldi. Ticari beklentilerimizin yanısıra, bizim için çok daha önemlisi; minik dostlarımıza olan sorumluluklarımızı yerine getirebilmek ve bu yola gönül vermiş aile fertleri ile bir araya gelerek 'Biz birlikte büyüyen kocaman bir aileyiz' tablosunu oluşturabilmektir.

Sağlam bağlar ve güçlü duygularla birbirine bağlı , binlerce farklı düşüncenin ve fikrin bu çatı altında toplandığı enmamaailesine hoşgeldiniz... Yazılımsal , tasarımsal ve teknik altyapısı müşteri memnuniyeti odaklı olan ve kendini sürekli güncel tutan kocaman bir ekiple sizlerin hizmetindeyiz. Sevgilerimizle....

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.