Boyun Tasması

Boyun tasmaları, köpek cinsine göre özellik kazanmaktadır. Sert ve saldırgan köpekler için zincirli ve çivili tasmalar daha çok tercih edilirken, küçük köpekler için göğüslü tasmalar tercih edilmektedir. Tasmalar, deri veya polyester kemer türünde üretilebilmektedir. Suni deri veya hakiki deri çivili seçenekler de bu kategoride tercih edilmektedir. Boyun tasması, çivili veya isimlik özelliğine sahip olabilmektedir. Ayrıca ayarlanabilir boyun tasmaları da bu kategoride tercih edilen ürünler içerisinde yer almaktadır. Boyunluklu tasmalar, köpeğin rahat hareket etmesi için özel olarak hazırlanmaktadır. Pratik kullanım özelliklerine sahip köpek boyun tasması seçenekleri, özel tasarım seçenekleriyle satışa sunulmaktadır. Köpeğin karakterine uygun birçok tasarım, özel olarak sipariş edilmektedir.

Köpek Boyun Tasması Fiyatları

İnsanların sadık dostu olan köpekler, her zaman için kontrol isteyen hayvanlardır. Köpeklerin çevreye zarar vermemesi için özel köpek boyun tasması fiyatları seçenekleriyle kontrol altına alınması gerekmektedir. Çoban köpeklerinin tasmaları ise çok farklı bir göreve sahiptir. Bu tasma seçenekleri kurtlarla kapışma esnasında boğaz kısmından yara almasını engellemek için tasarlanmıştır.

 

Günümüzde ise tasmanın görevi oldukça farklı hale gelmiştir. Estetik ve görsel olarak etkileyici tasmalar, köpek sahibinin köpeğini tam anlamı ile kontrol etmesini sağlayan en önemli seçeneklerdir. Deri, polyester kemer, zincir ve çivili tasma gibi birçok özel tasarım, bu kategoride tercih edilmektedir. Küçük süs köpekleri için fularlı tasma seçeneklerinin yanı sıra, daha şirin tasarımlar da bulunmaktadır. Tasmaya bağlı olan ip, köpek sahibinin kolay kontrolünü sağlamaktadır. Zincir ve ip şeklinde tasarlanan bu seçenekler, otomatik makaralı seçeneklerle dizayn edilmektedir.

İsimli Köpek Boyun Tasması

İsimli Köpek Boyun Tasması

Köpeklerin ne zaman ne yapacağı ve hangi aralıkta gözden kaybolacağı gerçekten anlaşılmaz. Birçok hayvan severler de bu tür durumlar ile besledikleri hayvanları kaybetme durumu ile karşı karşıya kalabilmektedir. O yüzden mutlaka başta köpeğinin ismi olmak üzere telefon numarası ya da adres yazılacak şekilde tasmaların tercih edilmesi gerekmektedir. Bu konuda köpeklerin cinsine ve buna bağlı olarak değişik modeller altında üretimleri gerçekleştirilmiş isimli köpek tasmaları bulunmaktadır. Kaliteli üretim olduğundan dolayı herhangi bir şekilde köpeğin boynundan ya da gövdesinden kolay kolay çıkmaz. Kaybolan köpeğin tasmasına da bakarak bu şekilde birçok insan köpekleri sahibine kolaylıkla ulaştıran bilmektedir.

Köpek Boyun Tasması Çeşitleri

Köpek Boyun Tasması Çeşitleri

İnsanların en sadık dostu olan köpekler, insanlarla beraber yaşarken, belli bir düzenle hareket etmeleri gerekir. Köpeklerin hareketlerini kontrol etmek için ise en iyi seçenek tasmalardır. Tasmalar, hem köpeğin sahibinin bir nişanesidir hem de köpeğin kontrolünü sağlamaktadır. Köpek boyun tasması çeşitleri, birinci sınıf kullanım özellikleriyle tercih edilen seçeneklerdir.

Dikenli veya çivili olarak bilinen tasmalar, sert görünüşlü köpekler için tercih edilen aksesuarlardır. Kibar ve cici görünümlü minik köpekler için ince tasarımlı ve pembe ağırlıklı tasmalar tercih edilmektedir. Pratik ve etkili görsel özellikleriyle tercih edilen bu köpek tasmaları, birinci sınıf kullanım özelliklerine sahip olan köpek aksesuarlarıdır. Kemik desenli, metal boncuklu, dikenli ve özel kemer desenli tasarımlar, renk seçenekleriyle satışa sunulmaktadır.

 

Zincirli Modeller de Bulunmaktadır

Zincirli modeller metalin göz kamaştırıcı özelliğini yansıtan özelliklere sahiptir. Fularlı tasmalar, ışık tasarım özelliklerine sahip tasmalar, bu kategoride tercih edilen ürünler içerisinde değerlendirilmektedir. Birinci sınıf kullanım özelliklerine sahip olan boyunluklar, köpeklerin nefes alışverişini engellememektedir. Ayarlı olduğu için boyun yapısına göre kolaylıkla ayarlanmaktadır. Tasmanın üzerinde isimlik gibi ayrıntılar bulunmaktadır. Sahibinin ismini veya köpeğin ismini tasmaya yazdırabilirsiniz. Köpeklerin kaybolması durumundan tasmadaki iletişim bilgileri, sahibinin bulunmasında etkili rol oynamaktadır.

 

Deri Tasarımlar

Derinin etkili cazibesi, tasmalarda da kendini göstermektedir. Tasmalarda suni deri seçeneklerinin yanı sıra hakiki deri seçenekleri de tercih edilmektedir. Pratik ve etkili kullanım özellikleriyle tercih edilen deri tasarımlarında, metal boncuk seçenekleri göz kamaştırıcı görsel özellikleri bir araya getirmektedir. Kemerli pembe ve mavi seçenekler, süs köpeklerinin renk özelliklerine tercih edilebilmektedir. Boyun tasması, bir köpeğin en önemli nişanesi olarak kabul edilmektedir. Pratik kullanım özellikleriyle köpek kontrolünü yüzde yüz sağlayan tasmalar, makaralı iplerle uyumlu özelliklere sahiptir. Sağlam özellikleriyle köpek kontrolünde problem çıkarmamaktadır.

Kedi İdrarı Kokusundan Kurtulmak Mümkün Mü?

Kedi İdrarı Kokusundan Kurtulmak Mümkün Mü?

Bazen bir inat uğruna, bazen sadece ben buradayım demek için, bazen ve genellikle erkek kediler kızgınlık dönemlerinde evin belli yerlerine ya da bazı eşyalara bizler için kokulu bir sürpriz bırakabilirler.

Okumak için tıklayın
Kedi İdrarı Kokusundan Kurtulmak Mümkün Mü?

Kedi İdrarı Kokusundan Kurtulmak Mümkün Mü?

Bazen bir inat uğruna, bazen sadece ben buradayım demek için, bazen ve genellikle erkek kediler kızgınlık dönemlerinde evin belli yerlerine ya da bazı eşyalara bizler için kokulu bir sürpriz bırakabilirler.

Okumak için tıklayın
Kedi Kumu Kullanımında Yapılan Hatalar

Kedi Kumu Kullanımında Yapılan Hatalar

Evcil kedilerin evlerimize bu kadar rahat adapte olabilmelerinin en önemli sebeplerinden biri elbette tuvalet ihtiyaçlarını ev içerisinde kolay ve hijyenik bir şekilde karşılayabilmeleri. İhtiyacımız olan şeyler sadece bir adet kedi tuvaleti ve kedi kumu! Elbette bir de bunları doğru şekilde kullanmak.

Okumak için tıklayın
Başa Dön

© Copyright 2021 Nuufes İnşaat Sanayi Tic. Ltd. Şti. Her Hakkı Saklıdır.