Köpek Boyun Tasması

Boyun tasmaları, köpek cinsine göre özellik kazanmaktadır. Sert ve saldırgan köpekler için zincirli ve çivili tasmalar daha çok tercih edilirken, küçük köpekler için göğüslü tasmalar tercih edilmektedir. Tasmalar, deri veya polyester kemer türünde üretilebilmektedir. Suni deri veya hakiki deri çivili seçenekler de bu kategoride tercih edilmektedir. Boyun tasması, çivili veya isimlik özelliğine sahip olabilmektedir. Ayrıca ayarlanabilir boyun tasmaları da bu kategoride tercih edilen ürünler içerisinde yer almaktadır. Boyunluklu tasmalar, köpeğin rahat hareket etmesi için özel olarak hazırlanmaktadır. Pratik kullanım özelliklerine sahip köpek boyun tasması seçenekleri, özel tasarım seçenekleriyle satışa sunulmaktadır. Köpeğin karakterine uygun birçok tasarım, özel olarak sipariş edilmektedir.

Toplam 33 ürün görüntüleniyor.

Köpek Boyun Tasması Fiyatları

İnsanların sadık dostu olan köpekler, her zaman için kontrol isteyen hayvanlardır. Köpeklerin çevreye zarar vermemesi için özel köpek boyun tasması fiyatları seçenekleriyle kontrol altına alınması gerekmektedir. Çoban köpeklerinin tasmaları ise çok farklı bir göreve sahiptir. Bu tasma seçenekleri kurtlarla kapışma esnasında boğaz kısmından yara almasını engellemek için tasarlanmıştır.

Günümüzde ise tasmanın görevi oldukça farklı hale gelmiştir. Estetik ve görsel olarak etkileyici tasmalar, köpek sahibinin köpeğini tam anlamı ile kontrol etmesini sağlayan en önemli seçeneklerdir. Deri, polyester kemer, zincir ve çivili tasma gibi birçok özel tasarım, bu kategoride tercih edilmektedir. Küçük süs köpekleri için fularlı tasma seçeneklerinin yanı sıra, daha şirin tasarımlar da bulunmaktadır. Tasmaya bağlı olan ip, köpek sahibinin kolay kontrolünü sağlamaktadır. Zincir ve ip şeklinde tasarlanan bu seçenekler, otomatik makaralı seçeneklerle dizayn edilmektedir.

kopek-tarak-ve-fircalari

İsimli Köpek Boyun Tasması

Köpeklerin ne zaman ne yapacağı ve hangi aralıkta gözden kaybolacağı gerçekten anlaşılmaz. Birçok hayvan severler de bu tür durumlar ile besledikleri hayvanları kaybetme durumu ile karşı karşıya kalabilmektedir. O yüzden mutlaka başta köpeğinin ismi olmak üzere telefon numarası ya da adres yazılacak şekilde tasmaların tercih edilmesi gerekmektedir. Bu konuda köpeklerin cinsine ve buna bağlı olarak değişik modeller altında üretimleri gerçekleştirilmiş isimli köpek tasmaları bulunmaktadır. Kaliteli üretim olduğundan dolayı herhangi bir şekilde köpeğin boynundan ya da gövdesinden kolay kolay çıkmaz. Kaybolan köpeğin tasmasına da bakarak bu şekilde birçok insan köpekleri sahibine kolaylıkla ulaştıran bilmektedir.

kopek-taragi-fircasi-fiyatlari

Köpek Boyun Tasması Çeşitleri

İnsanların en sadık dostu olan köpekler, insanlarla beraber yaşarken, belli bir düzenle hareket etmeleri gerekir. Köpeklerin hareketlerini kontrol etmek için ise en iyi seçenek tasmalardır. Tasmalar, hem köpeğin sahibinin bir nişanesidir hem de köpeğin kontrolünü sağlamaktadır. Köpek boyun tasması çeşitleri, birinci sınıf kullanım özellikleriyle tercih edilen seçeneklerdir.

Dikenli veya çivili olarak bilinen tasmalar, sert görünüşlü köpekler için tercih edilen aksesuarlardır. Kibar ve cici görünümlü minik köpekler için ince tasarımlı ve pembe ağırlıklı tasmalar tercih edilmektedir. Pratik ve etkili görsel özellikleriyle tercih edilen bu köpek tasmaları, birinci sınıf kullanım özelliklerine sahip olan köpek aksesuarlarıdır. Kemik desenli, metal boncuklu, dikenli ve özel kemer desenli tasarımlar, renk seçenekleriyle satışa sunulmaktadır.

Zincirli Modeller de Bulunmaktadır

Zincirli modeller metalin göz kamaştırıcı özelliğini yansıtan özelliklere sahiptir. Fularlı tasmalar, ışık tasarım özelliklerine sahip tasmalar, bu kategoride tercih edilen ürünler içerisinde değerlendirilmektedir. Birinci sınıf kullanım özelliklerine sahip olan boyunluklar, köpeklerin nefes alışverişini engellememektedir. Ayarlı olduğu için boyun yapısına göre kolaylıkla ayarlanmaktadır. Tasmanın üzerinde isimlik gibi ayrıntılar bulunmaktadır. Sahibinin ismini veya köpeğin ismini tasmaya yazdırabilirsiniz. Köpeklerin kaybolması durumundan tasmadaki iletişim bilgileri, sahibinin bulunmasında etkili rol oynamaktadır.

Deri Tasarımlar

Derinin etkili cazibesi, tasmalarda da kendini göstermektedir. Tasmalarda suni deri seçeneklerinin yanı sıra hakiki deri seçenekleri de tercih edilmektedir. Pratik ve etkili kullanım özellikleriyle tercih edilen deri tasarımlarında, metal boncuk seçenekleri göz kamaştırıcı görsel özellikleri bir araya getirmektedir. Kemerli pembe ve mavi seçenekler, süs köpeklerinin renk özelliklerine tercih edilebilmektedir. Boyun tasması, bir köpeğin en önemli nişanesi olarak kabul edilmektedir. Pratik kullanım özellikleriyle köpek kontrolünü yüzde yüz sağlayan tasmalar, makaralı iplerle uyumlu özelliklere sahiptir. Sağlam özellikleriyle köpek kontrolünde problem çıkarmamaktadır.

bilgili blog bilgili blog
Hoşgeldin Partisi: Kedi İçin Yeni Ev Ve Aileye Alışma Süreci
Hoşgeldin Partisi: Kedi İçin Yeni Ev Ve Aileye Alışma Süreci
Şüphesiz ki bir kedi ancak çok sevildiği için sahiplenilir. Onlara bayılıyoruz! Bu sebeple de kedileri hayatımıza katmak için can atıyoruz. Burada atlamamamız gereken önemli bir nokta var ki o da bunu kedilere sorarak ve onların onayını alarak değil tamamen kendi insiyatifimiz ile yapıyor oluşumuz. Birçok kedi de bu gerçeği destekler nitelikte evimizdeki ilk günlerinde şaşkın, korkak ve ya çekingen bir ruh haline bürünür. Peki kedilerin yeni ev ve ailelerine alışma sürecini hızlandırmak için neler yapılmalı neler yapılmamalı?
Devamı +
Sinek Kaydı: Sfenks Kediler
Sinek Kaydı: Sfenks Kediler
Patili ve tüylü dostlarımızın arasından en tüysüzü, ya da en az tüylüsü Sfenks kedileri! Ülkemizde bakımı son zamanlarda artışa geçen Sfenks kedileri hakkında bilmeniz gerekenler EnBilgili Blog'da! Gerçekten tüyleri yok mu? Bu yüzden bakımı kolay mı? Normal bir kediden tek farkları görüntüleri mi? Karakteri ve görünümü arasında ciddi bir tezatlık olan Sfenks kedileri dünyadaki en tatlı kedi ırklarından biri!
Devamı +
Hamilelikte Kedi Bakımı: Tabuları Yıkın!
Hamilelikte Kedi Bakımı: Tabuları Yıkın!
Aileniz büyüyor! Peki kedinize ne olacak? Gebelikte kedi bakımı ile ilgili hurafelerin doğruluk payı var mı? Elbette kedinize birşey olmayacak ve ondan ayrılmanız gerekmeyecek! Gebelikte kedi bakımına dair herşey EnBilgili Blog'da!  
Devamı +
ENmama kimdir ?
ENlerin buluşma noktası...
enmama kimdir ?

Enmama ismindende anlaşıldığı gibi (EN) hep daha fazlası , bir tık ötesi...
İçeriğinde (En kaliteli , en taze , en ekonomik,en sağlıklı , en mutlu ,en paylaşımcı , en sosyal , en duyarlı , en güzel , ve en en en ) bundan daha güzeli olabilirmi?

''Özel olduğunu hissettirin '' sloganıyla çıktığımız yolda , değerli dostlarımıza ne kadar özel olduklarını hissettirmenin vakti geldi. Ticari beklentilerimizin yanısıra, bizim için çok daha önemlisi; minik dostlarımıza olan sorumluluklarımızı yerine getirebilmek ve bu yola gönül vermiş aile fertleri ile bir araya gelerek 'Biz birlikte büyüyen kocaman bir aileyiz' tablosunu oluşturabilmektir.

Sağlam bağlar ve güçlü duygularla birbirine bağlı , binlerce farklı düşüncenin ve fikrin bu çatı altında toplandığı enmamaailesine hoşgeldiniz... Yazılımsal , tasarımsal ve teknik altyapısı müşteri memnuniyeti odaklı olan ve kendini sürekli güncel tutan kocaman bir ekiple sizlerin hizmetindeyiz. Sevgilerimizle....

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.