Kedi Tuvaletleri

Kediler günün büyük bir çoğunluğunu evde geçirdiklerinden dolayı, özellikle tuvalet eğitimi çok önemlidir. Evin kokmaması ve evin farklı noktalarına tuvaletlerini yapmamaları adına özel bir eğitimden geçmeleri gerekmektedir. Tabii bununla birlikte elde edecek olan kedi tuvaletleri de büyük bir önem arz eder. Kullanılacak olan kaliteli bir kedi kumu ile birlikte kedi herhangi bir kokuyu çevreye yaymadan ve sorumsuzca tuvaletlerini yapabilmeleri adına tüm malzemeler doğru şekilde satın alınmalıdır. Özellikle kediler mahremiyetine çok fazla önem gösterdiklerinden dolayı, doğru üretim tasarımları altında hazırlanmış ve onların kolayca kullanabilecekleri tuvalet de tercih etmek oldukça önemlidir.

 

Farklı Model Kedi Tuvaletleri

Günümüzde açık ya da kapalı kedi tuvaletleri bulunmaktadır. Özellikle kapalı olan tuvalet çeşitleri, kedilerin farklı yerlere götürülmesine rahatlıkla olanak tanımaktadır. Bu şekilde güven içerisinde ve herhangi bir koku yayılmadan kediler mahremiyet içerisinde tuvaletini yapma şansını elde edebilmektedir. Bu konuda kedinin cinsine ve boyuna bağlı olarak farklı seçenekler dahilinde kedi tuvaletleri satın alınabilmektedir. Aynı zamanda saydam kısımları ile birlikte kediler dışarı da rahatlıkla görebilmektedir. Diğer yandan onların nefes alabilmesi için ve boğucu bir ortam oluşmaması adına da bu kapalı tuvaletlerin farklı noktalarına değişik delikler özel tasarım altında hazırlanmaktadır.

 

Kedi tuvaletlerinin farklı parçaları

Günümüzde birçok değişik model kapsamında üretimleri gerçekleştirmiş olan kedi tuvaletleri, aynı zamanda yanında farklı parçaları da bulundurmaktadır. Bunlar içerisinde özellikle kedi tuvaletlerinin yanı sıra kedi kumu, kürekler ve farklı kamp çeşitleri de yine bulunmaktadır. Bu şekilde gün içerisinde kediler tuvaletini gerçekleştirdikten sonra rahatlıkla temizleme yapılabilmektedir. Sağlıklı ve hijyenik bir ortam içerisinde bu can dostlarınızın tuvaletlerini en iyi şekilde yapabilmesi adına, birbirinden kaliteli malzemeler ile hazırlanmış olan özel kedi tuvaletleri, site bünyesinde çok uygun fiyatlar dahilinde sizleri bekliyor.

Açık Kedi Tuvaletleri

Özellikle ayarlanabilir kenarları bulunan ve kolay temizlenebilir özelliği sayesinde açık kedi tuvaletleri günümüzde çok fazla tercih edilmektedir. Üstelik pratik bir kullanım imkanını da yanına getirdiğinden dolayı, gün içerisinde kediler tuvaletini gerçekleştirdikten sonra rahatlıkla temizleme şansı sağlanmaktadır. Bu tuvaletlerin üzerine yerleştirecek olan torba ayrıca kolaylıkla takılabilmektedir. Daha sonra ise torba kedi kumu ile birlikte tek seferde alınarak atılabilir. Bu şekilde fazla yorulmadan ve zaman kaybı yaşamadan temizlik işlemi hemen gerçekleştirilebilir. Ayrıca farklı renkler dahilinde elde edebilecek olan bu tuvalet çeşitleri, hafif bir tasarıma altında üretimleri gerçekleştirilmiştir ve rahatlıkla her yere taşıma şansını yanında getirmektedir.

Kapalı Kedi Tuvaletleri

Kapalı Kedi Tuvaletleri

Birbirinden farklı fonksiyonel yapıları ile birlikte mahremiyetine özen gösteren kediler için kapalı kedi tuvaletleri günümüzde büyük bir avantaj getirmektedir. Bu sayede kedinin rahatlıkla tuvaletleri gerçekleştirmesine ve aynı zamanda değişik özellikleri sayesinde rahatlıkla temizleme şansını da yanında getirmektedir. Genel çerçevede üst kısmındaki delikler sayesinde kedinin rahatlık hava almasına olanak tanıyan bu tuvalet çeşitleri, aynı zamanda saydam ön kapakları ile de ferah bir ortam yaratma imkanı sunmaktadır. En önemli kısımlarından biridir her birinde özel çekmece bulunduğundan dolayı bu kısımdan temizlenmesi gereken kum alınarak, rahat bir şekilde değiştirme şansını sağlamaktadır. Üstelik çevreye yayılacak olan kokunun da önüne geçme imkânı bu tuvaletler sayesinde elde edilebilir.

 

Geniş ve Kullanışlı Kapalı Kedi Tuvaletleri

Oldukça geniş ve kullanışlı bir yapı altında üretimleri gerçekleştirilmiş olan kapalı kedi tuvalet çeşitleri, birbirinden farklı ebatlar kapsamında kedilerin cinsine ve boyutlarına bağlı olarak tercih edilebilmektedir. Aynı zamanda görsel açıdan da farklı tasarımları altında hazırlanmış seçenekler elde edilebilir. Kolay temizlenebilir çekmece kısmı ve kürek eklemesi ile de tam donanımlı şekilde bu kapalı tuvalet modelleri sipariş verilebilir. Çok uygun fiyatlarla kaliteli malzeme altıda hazırlanmış tuvaletler, büyük bir güven içerisinde site bünyesinde satın alınabilir.

 

Sağlıklı kullanılabilecek olan kapalı tuvaletler

Özellikle kedilerin sağlığını en iyi şekilde koruyacak olan kapalı tuvalet modelleri, toksik bir madde içermeyen polipropilenden tasarım haline getirilmiş olarak sunulmaktadır. Bu şekilde kediler tuvalete ile temasa geçtiği andan itibaren en ufak bir problem olmadan rahatlıkla günlük ihtiyaçlarını giderebilmektedirler. Ayrıca yıkaması da son derece kolay olan bu ürün çeşitleri, uzun yıllar rahatlıkla kullanım şansını da yanında getirmektedir. Diğer taraftan kötü kokuları ortadan kaldırabilmek içinse kömür filtre tasarımları da farklı modellerde bulunmaktadır.

Otomatik Kedi Tuvaletleri

Otomatik Kedi Tuvaletleri

Kedilere verilecek olan eğitimin ardından onların tuvaletini yapmasına olanak tanıyacak yine birbirinden değişik tuvalet çeşitlerinin önemi de, en az eğitim kadar değerlidir. Kedinin tuvaletini yaptıkları her seferde otomatik olarak temizleme özelliğine sahip olan otomatik kedi tuvaleti çeşitleri, son dönemlerde kedi sahipleri tarafından en çok tercih edilen seçenekler arasında yer almaktadır. Çok işlevselliğe ve özelliğe sahip olan bu tuvalet modelleri, tıpkı bir insan tuvaletini benzer şekilde çalışmakta ve otomatik avantajları sayesinde kalitede bir temizlik imkanı sunmaktadır. Yıkama programları bulunan ve özel dezenfektan seçenekleri olan bu tuvalet modelleri, aynı zamanda birçok değişik seçenek kapsamında da kişisel tercihlere göre elde edilebilir.

 

Otomatik Kedi Tuvaleti Çeşitleri

Tam donanımlı bir fonksiyonel yapı altında, kedilerin tuvaletlerini güven içerisinde yapmasına olanak tanıyan bu seçenekler; üstelik çok uygun fiyatlar bünyesinde elde edilebilmektedir. Özel malzeme yapısında hazırlandığından dolayı ayrıca kedinin herhangi bir zarar görmesine izin vermez. Aksine otomatik yıkama programı olduğundan dolayı sürekli olarak tuvaletin temiz kalmasına imkan tanır ve zorlanmadan gün içerisinde tuvaletin temizlenmesine fırsat verir. Çok kullanışlı bir olanak tanıyan ve farklı bilgisayar programları sayesinde rahatlıkla kedilerin bu ihtiyaçlarını gidermesine imkan veren otomatik kedi tuvalet çeşitleri, oldukça uygun fiyatlar dahilinde bünyesinde sizleri bekliyor.

 

Zaman Kaybı Olmadan Temizleme İmkanı

Özellikle gün içerisinde çalışan ve kedilerin tuvalet bakımı kapsamında çok fazla zamanı olmayan kişiler adına bu ürünler büyük bir avantaj sunmaktadır. Kısa süre içerisinde temizlik olanağı sağlayan ve tuvaletlerin temizlenmesi imkan veren bu ürünler, özel programlama sayesinde bunu otomatik şekilde gerçekleştiriyor. Bu da kedi sahiplerine gün içerisinde daha büyük bir rahatlık sağlıyor. Tüm özel fonksiyonel yapıları dahilinde büyük markalar eşinde kaliteli otomatik tuvaletler, uygun fiyatlarla site bünyesinden sipariş verebiliriz.

Kedi İdrarı Kokusundan Kurtulmak Mümkün Mü?

Kedi İdrarı Kokusundan Kurtulmak Mümkün Mü?

Bazen bir inat uğruna, bazen sadece ben buradayım demek için, bazen ve genellikle erkek kediler kızgınlık dönemlerinde evin belli yerlerine ya da bazı eşyalara bizler için kokulu bir sürpriz bırakabilirler.

Okumak için tıklayın
Kedi İdrarı Kokusundan Kurtulmak Mümkün Mü?

Kedi İdrarı Kokusundan Kurtulmak Mümkün Mü?

Bazen bir inat uğruna, bazen sadece ben buradayım demek için, bazen ve genellikle erkek kediler kızgınlık dönemlerinde evin belli yerlerine ya da bazı eşyalara bizler için kokulu bir sürpriz bırakabilirler.

Okumak için tıklayın
Kedi Kumu Kullanımında Yapılan Hatalar

Kedi Kumu Kullanımında Yapılan Hatalar

Evcil kedilerin evlerimize bu kadar rahat adapte olabilmelerinin en önemli sebeplerinden biri elbette tuvalet ihtiyaçlarını ev içerisinde kolay ve hijyenik bir şekilde karşılayabilmeleri. İhtiyacımız olan şeyler sadece bir adet kedi tuvaleti ve kedi kumu! Elbette bir de bunları doğru şekilde kullanmak.

Okumak için tıklayın
Başa Dön

© Copyright 2021 Nuufes İnşaat Sanayi Tic. Ltd. Şti. Her Hakkı Saklıdır.