Kedi Tasmaları

Her ne kadar kediler günün büyük bir çoğunluğunu evde geçirseler dahi, farklı zamanlarda dışarı çıkarılarak da dolaştırılabilmektedir. Ek olarak kedilerin daha yaramaz ve haşarı oldukları da göz önüne alındığında, kedi tasmaları bu konuda büyük bir önem taşımaktadır. Dostlarımızın ani bir hareketle kaçmamaları ya da yola atılmalarına karşı mutlaka kaliteli bir malzeme yapısında hazırlanmış tasmaları önemi oldukça büyüktür. Tabii sadece bunun için değil, ayrıca kayboldukları zaman rahatlıkla bulunabilmesi adına mutlaka üzerine cep telefonu ve ev adresinin yazılabileceği bilgilerin yer alması da büyük bir önem taşımaktadır.


Birbirinden Farklı Modellerde Kedi Tasmaları

İki farklı şekilde tercih edilebilecek olan kedi tasması çeşitleri, boyun tasması ve göğüs tasması olarak tercih edilebilmektedir. Bu da kedinin yaşına ve boyutuna bağlı olarak aynı zamanda cinsine göre seçim gerçekleştirme şansını verir. Bu şekilde can dostlarımız herhangi bir rahatsızlık hissetmeden tasmalarını rahatlıkla taşıyabilmektedir. Bu kapsamda birbirinden farklı renk ve modelleri altında hazırlanmış tasmalar günümüz piyasası bünyesinde bulunuyor. Kurdele tasarımda örnekler, üzeri farklı ve parlak taşlarla bezenmiş seçenekler ve rengarenk süslemelerle şirin bir görünüm elde edilmiş çeşitler de bulunmaktadır. Tabii burada sağlık açısından kedinin herhangi bir bakteri veya kene ile birlikte bunun gibi değişik zararlardan uzak kalması adına ise, özel olarak hazırlanmış sağlıklı tasma çeşitleri de büyük önem taşımaktadır.

Günlük Yaşam İçin Rahatlık Sunacak Kaliteli Kedi Tasmaları

Gün içerisinde sürekli olarak hareket eden ve oyunlar oynayan kediler için mutlaka, onların rahat etmesini sağlayacak; kaliteli malzeme yapısında hazırlanmış kedi tasmaları kullanılması önerilir. Ayrıca dikkat çekici ve şık bir estetik sunan tasmalar da yine kedilerin daha şirin bir görünüme kavuşmasına olanak vermektedir. Elastik dokunması sayesinde esnek yapısıyla kediler gün içerisinde boyunlarında ya da göğüslerindeki bu tasmaları hissetmezler.

Devamını Göster

Toplam 125 ürün görüntüleniyor.
1 2
bilgili blog bilgili blog
Hoşgeldin Partisi: Kedi İçin Yeni Ev Ve Aileye Alışma Süreci
Hoşgeldin Partisi: Kedi İçin Yeni Ev Ve Aileye Alışma Süreci
Şüphesiz ki bir kedi ancak çok sevildiği için sahiplenilir. Onlara bayılıyoruz! Bu sebeple de kedileri hayatımıza katmak için can atıyoruz. Burada atlamamamız gereken önemli bir nokta var ki o da bunu kedilere sorarak ve onların onayını alarak değil tamamen kendi insiyatifimiz ile yapıyor oluşumuz. Birçok kedi de bu gerçeği destekler nitelikte evimizdeki ilk günlerinde şaşkın, korkak ve ya çekingen bir ruh haline bürünür. Peki kedilerin yeni ev ve ailelerine alışma sürecini hızlandırmak için neler yapılmalı neler yapılmamalı?
Devamı +
Sinek Kaydı: Sfenks Kediler
Sinek Kaydı: Sfenks Kediler
Patili ve tüylü dostlarımızın arasından en tüysüzü, ya da en az tüylüsü Sfenks kedileri! Ülkemizde bakımı son zamanlarda artışa geçen Sfenks kedileri hakkında bilmeniz gerekenler EnBilgili Blog'da! Gerçekten tüyleri yok mu? Bu yüzden bakımı kolay mı? Normal bir kediden tek farkları görüntüleri mi? Karakteri ve görünümü arasında ciddi bir tezatlık olan Sfenks kedileri dünyadaki en tatlı kedi ırklarından biri!
Devamı +
Hamilelikte Kedi Bakımı: Tabuları Yıkın!
Hamilelikte Kedi Bakımı: Tabuları Yıkın!
Aileniz büyüyor! Peki kedinize ne olacak? Gebelikte kedi bakımı ile ilgili hurafelerin doğruluk payı var mı? Elbette kedinize birşey olmayacak ve ondan ayrılmanız gerekmeyecek! Gebelikte kedi bakımına dair herşey EnBilgili Blog'da!  
Devamı +
ENmama kimdir ?
ENlerin buluşma noktası...
enmama kimdir ?

Enmama ismindende anlaşıldığı gibi (EN) hep daha fazlası , bir tık ötesi...
İçeriğinde (En kaliteli , en taze , en ekonomik,en sağlıklı , en mutlu ,en paylaşımcı , en sosyal , en duyarlı , en güzel , ve en en en ) bundan daha güzeli olabilirmi?

''Özel olduğunu hissettirin '' sloganıyla çıktığımız yolda , değerli dostlarımıza ne kadar özel olduklarını hissettirmenin vakti geldi. Ticari beklentilerimizin yanısıra, bizim için çok daha önemlisi; minik dostlarımıza olan sorumluluklarımızı yerine getirebilmek ve bu yola gönül vermiş aile fertleri ile bir araya gelerek 'Biz birlikte büyüyen kocaman bir aileyiz' tablosunu oluşturabilmektir.

Sağlam bağlar ve güçlü duygularla birbirine bağlı , binlerce farklı düşüncenin ve fikrin bu çatı altında toplandığı enmamaailesine hoşgeldiniz... Yazılımsal , tasarımsal ve teknik altyapısı müşteri memnuniyeti odaklı olan ve kendini sürekli güncel tutan kocaman bir ekiple sizlerin hizmetindeyiz. Sevgilerimizle....

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.