Kedi Mama ve Su Kapları

Gün içerisinde farklı öğünlerde kedilerin alması gerektiği mamaları sağlıklı şekilde keyifle tüketmesi adına, mutlaka kaliteli malzeme yapısında üretimleri gerçekleştirilmiş olan kedi mama ve su kapları tercih edilmelidir. Özel bir işçilik altında 1. sınıf materyal ile hazırlanmış olan özel kedi mama kap çeşitleri, herhangi bir şekilde deforme olmadan uzun yıllar kullanım şansını yanında getirmektedir. Özellikle içeriğindeki kaliteli alüminyum yapı sayesinde, kedi mama kapları düzenli şekilde rahatlıkla yıkanabilmektedir. Bu şekilde düzenli olarak hijyen sağlamak suretiyle kedilerinizin sürekli şekilde tüketmesi gereken mamaları sağlıkla ve keyifle almasına imkan tanıyabilirsiniz.

 

Farklı Modeller Kapsamında Kedi Mama Kapları

Kilim ırkına ve cinsine göre de seçim yapma şansı veren birinden değişik mama kapları, onların gün içerisinde sorunsuz şekilde mamalarını tüketmelerini imkan tanır. Konforlu bir tasarım altında üretimleri gerçekleştirilmiş olan bu mama çeşitleri, sunduğu sağlık ve rahatlığın yanı sıra aynı zamanda görsel açıdan da keyifli bir seçim imkanı vermektedir. Bunlar içerisinde derin ya da geniş tasarımlarla hazırlanmış farklı kaplar, tartım yapma özelliğine sahip teknolojik sistemlerle de bezenmiş kap çeşitleri; saklama kapları ya da üzeri değişik desenlerle hazırlanmış kaplar da tercih edilebilmektedir. Burada önemli olan kedilerin rahatlıkla mamaları dikkat edilmesi adına özel bir tasarım altında hazırlanmış kapların kullanılmasıdır.

Kedi Mama Su Kapları

Kediler gün içerisinde mamadan daha çok su tüketmektedirler. Özellikle çok hareketli olduklarından dolayı fazla enerji harcamakta ve bu yüzden de sürekli olarak su içmektedirler. Belirli bir hacme sahip olan ve kolay kolay suyun tükenmeyecek kapların kullanılması bu konuda oldukça önemlidir. Ayrıca özel geometrik yapısı sayesinde bu hayvan dostlarımızın kapları dökmeyecek şekilde sularında tüketmesi adına özel tasarımlar altında kaplar site bünyesinde sizleri bekliyor. Kaliteli malzeme altında birbirinden farklı modelleri keyifle sipariş verebilirsiniz.

Kedi Mama Kabı Otomatik

Sağlık açısından özellikle kedilerin günlük olarak tüketmesi gereken belirli bir mama miktarı bulunmaktadır. Bu durum en çok da farklı yaş kriterlerine bağlı olarak kedilerin yavru ya da yetişkin ve yaşlılık dönemine göre olması gerektiğidir. O yüzden bu konuda kedi mama kabı otomatik bir tasarım altında hazırlanmış şekilde farklı modelleri altında günümüzde elde edilebilmektedir. Her kedinin tüketmesi gerektiği miktarın girildiği ve bu şekilde veterinerlerin sunduğu öneri kapsamında sağlıklı bir beslenme imkanı kedilere sağlanmaktadır. Üstelik dijital gösterge kapsamında bir kedinin kaç defa günde mama verildiğinde bu şekilde anlaşılabilmektedir. Bu da evde özellikle birden fazla insan olduğu zaman kedinin çok fazla mama tüketmesine engel olma durumunu sağlayabilmektedir.

Kedi Mama ve Su Kabı Fiyatları

Kedi Mama ve Su Kabı Fiyatları

Kedilerin rahatlıkla mamalarını tüketmesi adına günümüzde değişik mama kapları bulunmaktadır. Kaliteli malzeme yapısında üretimleri gerçekleştirilmiş olan kedi mama ve su kabı fiyatları açısından da uygun seçenekler dahilinde elde edilebilmektedir. Sade görünümlü modellerin yanı sıra ayrıca teknolojik yapılarla üretimleri gerçekleştirilmiş olan bu ürünler, özellikle kedilerin gün içerisinde tüketmesi gereken miktar en doğru şekilde girilmesine de olanak tanımaktadır. Bunlar içerisinde çelik mama kapları, ikili mama kapları ya da plastik masa çeşitleri ile birlikte seramik kaplama tasarımı altında hazırlanmış kap seçenekleri de tercih edilebilmektedir.

 

Uygun fiyatlar altında kaliteli Kedi mama ve su kapları

Sağlıklı şekilde ve dengeli olarak gün içerisinde tüketilmesi gereken mamaları, kedi dostlarımızın alabilmesi adına bu konuda mutlaka özel materyaller altında üretimleri gerçekleştirilmiş seçenekleri tercih etmek gerekmektedir. Alüminyum bir kaplama ile hazırlanmış ve bu şekilde istenildiği kadar yıkansa dahi herhangi bir sorun çıkarmayacak kap çeşitleri, üstelik teknolojik seçenekler dahilinde elde edilebilmektedir. Her biri çok uygun fiyatlar dahilinde site bünyesinden sipariş verilebilir. Hem teknolojik özelliklere sahip olan hem de bütün zorlamayacak bir rahatlık kapsamında hazırlanmış olan kaplar, keyifle tercih edilebilir. Kedilerin günlük su ve mama ihtiyacını doğru şekilde karşılanması adına dijital gösterge kapsamında giriş gerçekleştirilerek, onların ne kadar tüketmesi gerektiği bu şekilde de takip edilebilir.

 

Sağlıklı Bir Beslenme Adına Özel Su ve Mama Kapları

Tamamen kaliteli bir malzeme yapısı altında üretimleri gerçekleştirilen kedi mama ve su kapları, kendi sağlıklarını en iyi şekilde koruyacak bir ürün kapsamında elde edilmesi büyük bir önem arz etmektedir. Özellikle dijital göstergeler kapsamında otomatik olarak hazırlanmış mama kapları sayesinde, mamaların kokusu ve tatları en iyi şekilde korunmaktadır. Bu da kimsenin güven içerisinde mamaların tüketilmesine olanak tanır.

Kedi Mama Kabı Nasıl Olmalı?

Kedi Mama Kabı Nasıl Olmalı?

Evcil hayvan beslemenin en önemli ve kilit noktası beslenme şekillerinin doğru yapılmasıdır. Özellikle, beslenmeye yardımcı ekipmanlardan olan malzemelerin doğru seçimi evcil hayvanların sağlıklı bir beslenme düzeni elde etmesine de yardımcı olacaktır. Bu unsurlar dikkate alındığında kedi besleyenler, beslenme ekipmanları konusunda kedi mama kabı nasıl olmalı? Gibi kilit sorular sorabilmektedir. Kedi mama kabı bazı kriterleri taşıması ve kedi sağlığı açısından elverişli olması gerekmektedir. Bu açıdan, mama kabı seçiminde ilk olarak kapların evcil hayvanınızın yaşına ve boyutuna uygun olmasına dikkat etmelisiniz. Yaşa ve boyuta uygun seçilen kaplar sayesinde kediler hem doğru oranda beslenme yapacak hem de mama kabına rahat ulaşım sağlayacaktır.

 

Anti bakteriyel Mama Kabının Önemi

Kediler için tercih edilmesi gereken mama kaplarını seçiminde anti bakteriyel özelliklerin bulunması çok önemlidir. Özellikle, bakteri oluşumunu engelleyen materyallerden oluşmuş mama kapları kedilerin sağlığı açısından da büyük önem taşımaktadır. Kediler için üretilmiş mama kaplarından hariç bir kabın kullanılması bakteri oluşumunu hızlandırırken, bakterilerin çoğalarak kedinizin mamasına, oradan da kedilerde mide rahatsızlıklarına varan bir süreç izleyebilir. Bu nedenle, çelik ya da özel materyallerden üretilmiş mama kabı tercih etmelisiniz.

 

Mama Kaplarında Kaydırmaz Tabanlar

Kedi mama kapları, plastik ya da kaydırmaz taban altlığından imal edilmiş olmalıdır. Bu şekilde, kediler mama kaplarını daha kolay şekilde kullanabilecek, kaydırmaz taban altlığı sayesinde mama kaplarında dökülme gibi durumlar da görülmeyecektir. Kaydırmaz taban mama kapları bulunmaz ise mama kabını ağır malzemeden seçerek, kaymasını ve hareket etmesini engelleyebilirsiniz.

Ayrıca mama kaplarının seçiminde kedinize uygun derinlik ve genişliği de iyi belirlemeniz gerekir. Kedinizin zorlanacağı şekilde derin, mamaların döküleceği kadar geniş bir mama kabı çok ideal olmayacaktır. Bu nedenle, kedinizin boyutuna göre derinlik ve genişlik ayarlamasına uygun mama kabı tercih etmelisiniz.

Kedi İdrarı Kokusundan Kurtulmak Mümkün Mü?

Kedi İdrarı Kokusundan Kurtulmak Mümkün Mü?

Bazen bir inat uğruna, bazen sadece ben buradayım demek için, bazen ve genellikle erkek kediler kızgınlık dönemlerinde evin belli yerlerine ya da bazı eşyalara bizler için kokulu bir sürpriz bırakabilirler.

Okumak için tıklayın
Kedi İdrarı Kokusundan Kurtulmak Mümkün Mü?

Kedi İdrarı Kokusundan Kurtulmak Mümkün Mü?

Bazen bir inat uğruna, bazen sadece ben buradayım demek için, bazen ve genellikle erkek kediler kızgınlık dönemlerinde evin belli yerlerine ya da bazı eşyalara bizler için kokulu bir sürpriz bırakabilirler.

Okumak için tıklayın
Kedi Kumu Kullanımında Yapılan Hatalar

Kedi Kumu Kullanımında Yapılan Hatalar

Evcil kedilerin evlerimize bu kadar rahat adapte olabilmelerinin en önemli sebeplerinden biri elbette tuvalet ihtiyaçlarını ev içerisinde kolay ve hijyenik bir şekilde karşılayabilmeleri. İhtiyacımız olan şeyler sadece bir adet kedi tuvaleti ve kedi kumu! Elbette bir de bunları doğru şekilde kullanmak.

Okumak için tıklayın
Başa Dön

© Copyright 2021 Nuufes İnşaat Sanayi Tic. Ltd. Şti. Her Hakkı Saklıdır.