Kedi Kumu

Eğer evde kedi beslenmek isteniyor ise bu konuda mutlaka kaliteli malzeme yapısı ile hazırlanmış olan kedi kumu seçenekleri tercih edilmelidir. Hem kedinin sağlığı adına hem de evin aynı şekilde sağlıklı kalması için mutlaka doğru kedi kumları kullanılmalıdır. Kedinin ev içerisinde doğal hayatı bulabileceği ve rahatlıkla tuvaletini yapabileceği kedi kumları, üstelik günümüzde özel paketleri ile birlikte rahatlıkla kazanabilmekte ve tekrar kaldırılıp atılabilmektedir. Ayrıca evde çok kötü bir kokunun ortaya çıkmaması adına da yine özel olarak sterilize edilmiş ve farklı kokular çevreye yayan kedi kumları tercih edilmelidir. Bu şekilde ev içerisinde bir takım sağlıksız mikroorganizmalarda bakterilerin türemesine de olanak verilmez.

Kedi Kumu Seçimi

Bazı zamanlarda kedi kumları için seçim oldukça zor bir hale gelebilmektedir. Alışkanlıklar, kullanım biçimi ve bütçeye göre satın alacak olan ürünler ön plana çıkmaktadır. Bu bağlamda büyük markalar eşliğinde üretimleri gerçekleştirilmiş ve evde rahatlıkla kullanım şansı sağlayan kaliteli kedi kumları, site bünyesinde çok uygun fiyatlarla sizleri bekliyor. Kedinizin güven içerisinde kullanabileceği bu kedi kumları, ona tamamen doğal bir ortam yaratmakta ve rahatlıkla tuvaletini yapmasına imkan vermektedir. Kolayca kurulum imkanı veren bu ürünler, aynı zamanda site bünyesinde çok uygun fiyatlara satın alınarak kolayca kurulur ve toplama işlemi değerlendirilebilir.

 

Kedilerin Tuvalet Alışkanlığı Kazanması İçin Doğru Kedi Kumu

Özellikle kedilerin tuvalet alışkanlıklarını en iyi şekilde öğrenebilmesi adına mutlaka doğru kedi kumları tercih edilmelidir. Yavru dönemlerinde ya da yetişkin ile yaşlılık dönemlerinde farklı ürünler kullanılması gerekmektedir. Doğal kedi kumları özellikle kumların ayrıştırılarak kurutulmak suretiyle tozundan üretildiği için, kedinin tamamen sağlıklı bir şekilde tuvalet alışkanlıklarını düzenli bir hale getirmesine fırsat vermektedir. Bu konuda istenilen ürünler kategori kapsamında çok özel fiyatlarla site bünyesinde bulunmaktadır.

Topaklaşan Kedi Kumu

Hem kolay toplama imkanı sağlayan hem de çevreye herhangi bir sağlık sorunu çıkarmayan topaklaşan kedi kumu çeşitleri, günümüzde en fazla tercih edilen seçeneklerdir. Bundan önceki dönemlerde topaklaşmayan kedi kumları bulunmaktaydı ve bu yüzden etraf hem çok fazla kirlenmekteydi hem de sağlıksız bir ortam ortaya çıkarmaktaydı. Günümüzde ise topaklaşan kedi kumları sayesinde günümüzde evde kedilerin bakımı çok daha kolay bir hale gelmiş durumdadır. Bentonit denen bir maddeden üretimi gerçekleştirilen bu kum seçenekleri, kedi cinsleri fark etmeksizin rahatlıkla kullanım şansını yanında getirmektedir.

Kokulu Kedi Kumu

Kokulu Kedi Kumu

Bütünüyle doğal hammaddeler altında üretimleri gerçekleştirilen ve genel çerçevede bentonit denilen bir madde ile hazırlanan kedi kumları, günümüzde hem kedilerin sağlığını en iyi şekilde korumakta hem de evin herhangi bir şekilde kirlenmesine engel olmaktadır. Özellikle bu konuda birbirinden farklı kokular ile hazırlanmış olan kedi kumları bulunmaktadır. Bu sayede kedi tuvaletini yaptığı andan itibaren çevreye özel olarak çok hoş bir koku yayılmaktadır. Bu da evler için çevreye kötü bir kokunun yayılmasına engel olur. Herhangi bir kimyasal madde kullanılmadan kedinin sağlığı ön plana çıkartılması suretiyle üretimleri gerçekleştirilen bu kokulu kedi kumu çeşitleri, güven içerisinde kullanılabilir.

 

Kokulu Kedi Kumu Çeşitleri

Normal süreç içerisinde çevreye kötü kokunun yayılmasına önlem alan bu kokulu kedi kumları, aynı zamanda kedilerin tuvaletlerini yaptığı andan itibaren sıvı ile buluşur buluşmaz çevreye oldukça hoş bir koku yaymaktadır. Bu koku ise günümüzde artık kişisel tercihler kapsamında seçimi yapılarak elde edilebilmektedir. Aynı zamanda emici özelliği bulunan ve topraklaşan kedi kumu çeşidi, bu şekilde rahatlıkla bir kürek ile alabilmektedir. Bu şekilde ev sakinlerine ve kediye bulaşabilecek farklı bakteri türlerinden tamamen uzak kalma şansı elde edilebilmektedir.

 

Çevreye Hoş Bir Koku Yayan Kedi Kumu Çeşitleri

Farklı yaş kriterleri kapsamında ortak şekilde kullanılmak suretiyle, çevreye güzel bir koku yayan kedi kumları, bu sayede kedilerin sağlığını en iyi şekilde koruma şansını vermektedir. Aynı zamanda evde ortaya çıkabilecek kötü kokulardan da tamamen arındırma imkanı da sunmaktadır. Bu konuda çok uygun fiyatlar dahilinde elde edilebilecek olan kedi kumları, site bünyesinde büyük markalar eşliğinde güvenle sipariş verilebilir. Koku önleyici etkisi, emici özellikleri ve minimum tozlanma avantajı sayesinde kedilerinizin bu özel bakımını rahatlıkla gerçekleştirme şansını elde edebilirsiniz.

Kedi Kumu Fiyatları

Kedi Kumu Fiyatları

Kedi kumu, vanilyalı, portakallı, pudralı, ince tanecikli ve parfümsüz olarak üretilen kedi kumu fiyatları seçenekleri, kedilerin yapısına uygun şekilde tasarlanmıştır. Kediler için hijyenik yaşam kalitesi sunan bu ürünler, kedilerin tuvalet alışkanlığını en iyi şekilde düzenlemektedir. Anında topaklaşma ile nemi tutan bu ürünler, kokulu olduğu için kötü kokuyu anında absorbe edebilmektedir. Minimum tozlanma ile bu kategoride oldukça etkili çözüm üreten bu ürünler, kedinizin kötü koku yaymasını da önlemektedir.

 

Tozlanmayan Özellik

Özel topaklanmayı önleyici özelliğinin yanı sıra, renkli tanecikler, görsel olarak da güzel bir görünüm meydana getirmektedir. Beyaz bentonit ve yüzde yüz doğal özellikleriyle, bu kategoride birinci sınıf ürünlerdir. Toz oranı düşük kaliteli ürünler, bu kategorinin en çok tercih edilen seçenekleridir. Firma olarak, bu kategoride yüzde yüze yakın tozsuz ürünleri sizler için bir araya getiriyoruz. Bu ürünlerde sıvı emiş kapasitesi, kaliteyi ortaya koymaktadır. Kaliteli bir kedi kumu, % 350 sıvı emiş özelliğine sahiptir. Ekonomik kullanım seçenekleri de bu kategoride oldukça önemlidir.

 

Temiz ve Etkili

Bu ürünlerin en önemli özelliği kedilerin tuvalet anlayışının pratik bir şekilde gerçekleşmesidir. Tuvalet anlayışının problemsiz bir şekilde gerçekleşmesi ve kötü kokunun tam anlamı ile ortadan kalkması, kaliteli kedi kumu seçenekleriyle mümkün olabilmektedir. Hızlı topaklanan ve yüksek yoğunluk özelliğine sahip olan ürünler, kullanım kalitesi yüksek olan ürünlerdir. Çamurlaşmayan ve sıvı ile temas ettiği anda topaklanan bu ürünler, kullanıldıktan sonra atılmaktadır. Güzel kokulu seçenekleriyle, idrar kokusunu absorbe eden bu ürünler, kalite olarak farklılık meydana getirmektedir. Gramaj kategorisinde farklı özelliklere sahip olan bu ürünlerde, aradığınız bütün ürünleri anında sipariş edebilirsiniz. Online satın alma seçenekleriyle, istediğiniz bütün kedi kumu ürünlerini kolay ve pratik bir şekilde adrese teslim satın alabilirsiniz.

Kedi İdrarı Kokusundan Kurtulmak Mümkün Mü?

Kedi İdrarı Kokusundan Kurtulmak Mümkün Mü?

Bazen bir inat uğruna, bazen sadece ben buradayım demek için, bazen ve genellikle erkek kediler kızgınlık dönemlerinde evin belli yerlerine ya da bazı eşyalara bizler için kokulu bir sürpriz bırakabilirler.

Okumak için tıklayın
Kedi İdrarı Kokusundan Kurtulmak Mümkün Mü?

Kedi İdrarı Kokusundan Kurtulmak Mümkün Mü?

Bazen bir inat uğruna, bazen sadece ben buradayım demek için, bazen ve genellikle erkek kediler kızgınlık dönemlerinde evin belli yerlerine ya da bazı eşyalara bizler için kokulu bir sürpriz bırakabilirler.

Okumak için tıklayın
Kedi Kumu Kullanımında Yapılan Hatalar

Kedi Kumu Kullanımında Yapılan Hatalar

Evcil kedilerin evlerimize bu kadar rahat adapte olabilmelerinin en önemli sebeplerinden biri elbette tuvalet ihtiyaçlarını ev içerisinde kolay ve hijyenik bir şekilde karşılayabilmeleri. İhtiyacımız olan şeyler sadece bir adet kedi tuvaleti ve kedi kumu! Elbette bir de bunları doğru şekilde kullanmak.

Okumak için tıklayın
Başa Dön

© Copyright 2021 Nuufes İnşaat Sanayi Tic. Ltd. Şti. Her Hakkı Saklıdır.