Kedi Boyun Tasmaları

Kediler genel olarak evde yaşayan hayvanlardır. Ancak onların da belirli zamanlarda hareket etmeleri ve dışarı çıkıp dolaşma ihtiyaçları olmaktadır. Fakat bilindiği üzere kediler, köpekler gibi söz dinlemediklerinden dolayı genel olarak onların tasmalı gezdirilmesi büyük bir önem arz etmektedir. Dışarıda ani bir hareketle çevresel faktörlerden zarar görmesi istemediğinden dolayı onları uygun olarak canlarını hiçbir şekilde acıtmayacak ve rahatlıkla dolaştırılabilecek özel kedi boyun tasması çeşitleri bulunmaktadır. Bu konuda kedilerin şirinlikleri göz önüne alındığında, tıpkı onlar gibi harika görünümler altında bulunan oldukça sevimli tasma çeşitleri bulunmaktadır.


Kedi Boyun Tasmasının Önemi

Dışarı çıkıp kedilerin dolaştırılmasının yeni sıra daha da önemli durum hiç şüphesiz, kedilerin kaybolmasına karşı boyun tasmalarının kullanılmasıdır. Her ne kadar kedilerin evleri çok sevdiği ve dışarı çıkmadıkları göz önüne alınsa bile, yine de bazı zamanlar sahiplerini boş bulunduğu anlarda kaçabilmektedirler. Tabii bu da sahipleri oldukça üzmektedir. Fakat günümüzde üzerinde kedinin ismi ile birlikte sahibinin cep telefon numarası ve adresinin yazıldığı birbirinden şirin kedi tasmaları bulunmaktadır. Bu sayede kediler kaybolsa dahi rahatlıkla yeniden onlara kavuşma şansı elde edilebilmektedir. Farklı renklerde ve değişik özellikleri ile birlikte üretimleri gerçekleştirilen kediler adına boyun tasma çeşitleri, aynı zamanda kedilerin cinsine bağlı olarak da seçilebilmektedir.


Farklı Çeşitlerde Kedi Boyun Tasması

Kedinin rengine ve cinsine bağlı olarak birçok farklı boyun tasması satın alınabilmektedir. Bunlar içerisinde zilli tasmalar, taşlarla bezenmiş ve şık bir izlenim oluşturan tasma çeşitleri, fosforlu bir görünüme altında kelebekli tasmalar ve ekoseli ve fiyonklu gibi daha birçok değişik seçenek kapsamında bu ürünler elde edilebilmektedir. Bütünüyle kaliteli bir malzeme altında üretimleri gerçekleştirilmiş çok uygun fiyatlar dahilinde satışları gerçekleştirilen site kapsamında, kedinize tam olarak uyum sağlayacak, onu hiçbir şekilde rahatsız etmeyecek tasmaları kategori üzerinden seçebilirsiniz.

Devamını Göster

Toplam 130 ürün görüntüleniyor.
1 2

Kedi İsimli Tasmalık

Özellikle üzerinde kedilerin isimleri yazan tasma çeşitleri günümüzde çok daha zengin bir seçenek altında tercih edilebilmektedir. Bunlar tasmaların içerisinde özel olarak üretimden geçirilerek hazırlanmış seçenekler olurken, aynı zamanda tasmaların üzerine sonradan eklenen ve en şirin isimlikler de bulunmaktadır. Taşlı görünümlerinin yanı sıra ayrıca rengarenk harflerle bezenmiş isimlikler, tasmaların üzerinde harika bir görünüm sunmakta ve kedinin ismini açık şekilde göstermektedir. Üstelik kaliteli bir malzeme yapısında altında üretimleri gerçekleştirildiğinden dolayı, kediler her ne kadar çok hareket etseler dahi, hatta isimlikleri çekiştirseler bile herhangi biçimde kolay kolay çıkmamaktadır.

Birbirinden Şirin Kedi Tasmaları

Üzerinde isimleri bulunan ve değişik seçenekler dahilinde tercih yapılan birbirinden güzel kedi tasmaları, onların şirinliklerine şirinlik atmaktadır. Değişik boyutlardaki isimlik seçenekleri sayesinde, kedilerin boyunlarında onların isimleri açık bir şekilde görülmektedir. Parlak taşlarla bezenmiş ve tek tek yerleştirilmiş metal görünümlü isimlikler, değişik renkler altında hazırlanmış isimlik seçenekleri ve balık veya kemik görünümlü isimlikler de yine tercih edebilmektedir. Tabii bu tasmalar üzerindeki isimlikler sadece bununla kalmıyor, aynı zamanda yanında adres ve cep telefonu gibi seçenekleri de bulunduğundan dolayı, kedinin herhangi bir şekilde kaybolmasına izin vermemektedir.

Kişisel Tercihlere Göre Kedilerin Cinsine ve Rengine Bağlı Olarak Seçilecek İsimlikler

Özellikle kedinin rengine bağlı olarak onun rengi ile uyum sağlayacak ve harika bir şirinlik sunacak olan tasmalar, muhteşem bir bütünlük sağlayacak isimlikler ile tercih edilmektedir. Kaliteli bir malzeme yapısı altında güvenilir markalar dahilinde sunulan harika kedi isimli tasmalık çeşitleri, site bünyesinde çok uygun fiyatlarla elde etme şansı verilmektedir. Onları rahatlıkla dışarı çıkartılarak gezilmesine imkan tanıyan, aynı zamanda kedilerin kaybolmasına İzin vermeyen harika tasmalık ve isimlik çeşitleri, güven içerisinde birden fazla seçenek satın alarak değişik zamanlarda değerlendirilebilir.

kedi-boyun-tasmasi

Kedi Boyun Tasması Fiyatları

Kediler çok ani hareket eden ve nerede ne yapacağı belli olmayan hayvanlardır. Bu yüzden özellikle dışarı çıkarılırken mutlaka kaliteli özellikleri altında hazırlanmış olan tasma çeşitleri tercih edilmelidir. Bu can dostlarımızın bir anlık durumla yola fırlamamaları ya da farklı tehlikeli durumlar ile karşı karşıya kalmamaları adına, tamamen sağlam bir yapı altında hazırlanmış ve onların canını herhangi bir şekilde acıtmayacak tasmalar kullanılmalıdır. Bu kapsamda ise hem güvenlik açısından hem de görsel anlamda şirin seçeneklerin bulunduğu kedi boyun tasmaları bulunmaktadır.

Farklı Seçenekler İle Tercih Edilebilecek Kedi Tasmaları

Kedilerin cinsine bağlı olarak ve aynı zamanda kişisel tercihler baz alınmak suretiyle farklı tasma seçenekleri bulunmaktadır. Bunlar içerisinde boyun tasması ile birlikte aynı zamanda göğüs tasması çeşitleri tercih edilebilir. Genel olarak evde daha çok boyun tasmaları kullanılırken dışarı çıkıldığı zaman kedilerin rahat kontrol edilmesi adına göğüs tasmaları ön plana çıkmaktadır. Bu şekilde kediler dışarıda dolaştırılırken, herhangi bir ani hareket yaptıkları zaman camları acımaz. Daha da önemlisi kedi tasmaları kediniz kaybolduğu zaman tasma üzerindeki iletişim bilgilerinden anında onu yeniden bulabilirsiniz. Böylesi haşarı ve yaramaz canlılar için mutlaka kolay kolay çıkmayacak ve üzerinde detaylı iletişim bilgilerinin olduğu tasmaların kullanılması büyük bir önem arz etmektedir.

Çok Uygun Fiyatlar Dahilinde Kedi Tasmaları

Birbirinden güzel renkler ile hazırlanmış ve aynı zamanda şirin aksesuarlarla bezenmiş olan tasma çeşitleri, kediniz için çok uygun fiyatlar dahilinde site bünyesinde sizleri bekliyor. Hem evde hem de dışarı çıkıldığı zaman kullanma şansını yanında getiren bu ürün çeşitleri, kategori içerisinden keyifli bir şekilde tercih yapma imkanı sunarken, ayrıca çok uygun kedi boyun tasması fiyatları ile birden fazla elde etme fırsatını da yanında getirmektedir.

isimlikli-kedi-boyun-tasmasi

Kedi Boyun Tasması Çeşitleri

Dünyanın en hassas yapılı hayvanları arasında yer alan kediler için tasma çeşitleri önemlidir. Onların boyunlarını sıkmayacak, gün içinde rahatsız etmeyecek ve aynı zamanda sağlık açısından da onları koruyacak tasmalar büyük bir önem arz etmektedir. Bu şekilde daha mutlu ve daha sağlıklı kediler uzun ömürlü bir yaşam sürme şansını elde edebilmektedir. Ayrıca dışarı çıkarken onları kontrol etme konusunda da önemli bir etkendir. Bilindiği üzere kediler hayvan aleminin en yaramaz ve en hızlı hareket eden canlılar arasında yer almaktadır. O yüzden onları dışarı çıkarıldığı zamanlarda kontrol etmek için, kaliteli malzeme yapısında hazırlanmış özel kedi boyun tasması çeşitleri kullanması gerekmektedir.

Birbirinden değişik kedi boyun tasması çeşitleri

Günümüzde farklı seçenekler dahilinde kedi boyun tasmaları bulunmaktadır. Bunlar içerisinde zilli tasmalar özellikle çok fazla tercih edilir. Ev içerisinde kediler farklı yerlere girdikleri zaman, zil ile çıkacak ses sayesinde yaramaz dostlarımız hemen bulunabilmektedir. Aynı zamanda sağlık açısından pire kovucu tasmalar da bulunmaktadır. Özel içeriği sayesinde kedilerin tüy üzerinde ve deri kısımlarında pirenin oluşmasına engel olan tasmalar, günümüzde kedi sahipleri tarafından çok fazla tercih edilmektedir. Aynı zamanda görsel bir süs açısından da üzeri parlak taşlarla bezenmiş kedi tasma çeşitleri, kedilerin şirinliklerini tamamlayacak özel bir imkan tanımaktadır.

Farklı desen ve aksesuarlarla bezenmiş hoş kedi tasmaları

Günümüzde kişisel tercihler kapsamında üretimleri gerçekleştirilen ve özellikle boyunlarını hiçbir şekilde rahatsız etmeyen tasmalar, kaliteli bir malzeme yapısı aldığında güven içerisinde site bünyesinden elde edilebilir. Ayrıca harika desen ve aksesuarlar ile cıvıl cıvıl görünümleri eşliğinde, şirin dostlarımızın boyunlarına güven içerisinde takma şansını elde edebilirsiniz. Detaylı olarak üzerine cep telefon numarası veya iletişim adresleri yazarak kedilerinizin kaybolmasına da önlen alabilirsiniz.

ENmama Blog'da
Aklına Takılan Tüm Soruların Cevapları
Yazıları Okumaya Başla
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.